sobota, 30 marca 2013

Futian Market. Dzień 2

Market działa od 9.00 do 17.00, przychodzimy do pierwszego dostawcy o 9.30 a tu jeszcze zamknięte. Idziemy do następnego a tam nie ma nikogo na stoisku. Idzie oszaleć.

Dzisiaj było mniej więcej to samo co wczoraj, tyle że przeczołgaliśmy się dla odmiany przez akcesoria kuchenne i narzędzia. Nagrodę za najbardziej bezsensowny produkt wygrała dzisiaj świecąca słuchawka od prysznica. Ayo... Spełnienie wszelkich marzeń estetycznych!
 

Nagroda dla najbardziej bezsensownej podróby przypadła słuchawce w kształcie logo Apple. Tutaj nadużycie tego znaku można znaleźć w dosłownie każdej kategorii produktów; sprzęty elektryczne, zabawki, oświetlenie, wyposażenie kuchenne... W Chinach istnieje nawet firma odzieżowa Apple! Większość tych produktów jest po prostu bez sensu, ale co zrobić... Skoro produkują takie rzeczy, znaczy, że mają zbycie.

A tak przy okazji życzę wszystkim Czytelnikom wesołego jajka, mokrego śmigusa i dużo radości w tegoroczne Święta, które u nas przemkną raczej niezauważone.1 komentarz:

  1. Prysznic w kształcie jabłka! OMG, obowiązkowy gadget każdego Apple-fana! Przywieziesz mi jeden taki? :P

    R.

    OdpowiedzUsuń